Kürtçe Radyo dinle Kürtçe Tv izle

Radyo Azelya

Kürtçe Radyolar / Radyo Azelya
Hata Bildir Report Error

Hata BildirClose

Radyo Azelya
Native Flashradio V3
Report Error

Hata BildirClose

Radyo Azelya, 94.3 FM frekansından Bingöl ve çevresinde yayın yapmaktadır. Yerel bir radyo kanalı olan Radyo Azelya, eğer istenirse online olarak internetten dinlenebilmektedir. Genellikle Yöresel parçaların paylaşıldığı Radyo Azelya’da Kürtçe müzikler, Halk türküleri vb. müzikleri duyabilirsiniz. Sizlerde Radyo Azelya dinlemek ve takip etmek isterseniz, bu sayfamızı kullanabilirsiniz.

Radyo Azelya

FM Radyo Hakkında
Dünya üzerinde büyük ve önemli bir döneme ışık tutan radyonun halen iyi bir iletişim aracı olmasını ve radyonun insan yaşamındaki yerini korumasını sağlamak. Türkçe ve Bölge halkının kullandığı Kürtçe ve Zazaca dillerini düzgün kullanmak, Radyomuzu her kesimden insanlara ulaştırmaktır.

Radyo Azelya ahlaki değerleri ve erdemli bir yayın çizgisi benimser kültürel zenginliğin korunmasını savunur, İnsan haklarına dayalı özgürlükçü, barışçıl, ve çoğulcu bir toplum oluşturmayı hedefler, Basın ve Yayın özgürlüğünü savunur çünkü basın ve yayın özgürlüğü en temel insan haklarındandır. Tartışma, görüşünü açıklama, kınama, eleştirme ve onama hakkını saklı tutar çünkü basın ve yayın ilkeleri gereği yalnız ciddiyetle ve titizlikle sadece günlük olayları bildirmek değil öte yandan Toplumsal ve Siyasal oluşumlar üzerine doğru ve gerçeğe uygun bilgilerle halkı bilinçlendirmek, yöneticileri eleştirmek, uyarmak ve toplumun tüm sorunlarını seslendirme hakkına sahibiz ve bu hakkımızı kullanacağız.

Radyo Azelya mükemmel nitelikte ki yayın kalitesiyle rekabet ortamı doğurmak gelişen teknolojiyi takip ederek alanımızda halkımıza en iyi hizmeti verebilmek için kendimizi sürekli yenilemek profesyonel bir ekiple profesyonel bir çalışma ortamı sağlamak. Topluma karşı sorumluluklarımızı basın kimliğiyle yerine getirmek ulusal markaların yanında yerel ekonomik birimlerin güçlenmesini sağlamak halkımızın duygu ve düşüncelerine ayna tutmak ve onların sesi olmak en büyük gayemizdir.

Radyo Azelya

FM Radyo İletişim
Posta adresi: Yeni şehir mah inönü cad yiğitbaşlar iş merkezi ka4 no 12
BİNGÖL – MERKEZ – 12000 – TÜRKİYE
Telefon: 0426-214-68-88 – 0541-334-12-94

Report Error

Hata BildirClose

Rastgele Radyolar